Dni Otwarte w CKZiU

Uczniowie zapoznali się z ofertą szkoły
17 kwietnia w Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska odbyły się Dni Otwarte.

Uczniowie i rodzice odwiedzający w tym dniu szkołę zapoznali się z proponowaną ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzili sale dydaktyczne, komputerowe, salę gimnastyczną, basen oraz bibliotekę. Każdy chętny mógł skorzystać z bezpłatnego basenu, zbadać twardość przyniesionej wody, posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu uczniów, a także zobaczyć pokaz tańca towarzyskiego.
Każdy z odwiedzających gimnazjalistów otrzymał plan szkoły z zaznaczonymi miejscami, które warto odwiedzić. Po zebraniu pieczątek tworzących hasło, mógł odebrać nagrodę w bibliotece szkolnej. Nagrody ufundowała- oprócz CKZiU – Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, natomiast Firma Robo 3D Europe we współpracy z firmą CR3DIMENSION zaprosiła wszystkich na prezentację Druku 3D.
W programie prezentacji znalazł się pokaz drukarek 3D, warsztaty z drukowania 3D oraz z projektowania Design Spark Mechanical.
Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się kierunki: technik logistyk i technik cyfrowych procesów graficznych.

do1

do3

do4

do2