Sylwester w Sosnowcu

Noc sylwestrowa w Sosnowcu zapowiada się szampańsko. W naszym mieście 31 grudnia możemy spędzić na kilka sposobów.

Ponownie pożegnamy stary, a przywitamy nowy rok przed Urzędem Miejskim. Startujemy już o godzinie 21 przy muzyce serwowanej przez DJ-a Sonny.

Ok. godziny 22 na scenie pojawi się doskonale znany sosnowieckiej publiczności, zespół Silver Dance, który zagwarantuje taneczną zabawę, a o 23 pojawi się gwiazda wieczoru – Michał Wiśniewski. Wokalista porwie sosnowiecką publiczność, która przy jego największych przebojach pożegna stary, a przywita nowy rok.

O północy wspólnie złożymy sobie życzenia. Tradycyjnie już rezygnujemy z pokazu sztucznych ogni, a 2019 rok przywitamy „wojną” światła i ognia. Będzie to niezwykły pokaz nowoczesnych technologii, pod postacią różnego rodzaju efektów świetlnych, z klasycznym ogniem w wyjątkowo efektownym wydaniu. Dynamiczne show połączone z nastrojową, dynamiczną muzyką.

Po pokazie na scenie ponownie pojawi się Michał Wiśniewski, a do 2 w nocy za oprawę muzyczną będzie odpowiadał DJ Sonny.

Zapraszamy przed Urząd Miejski już o godzinie 21. Organizatorem jest miasto oraz Miejski Dom Kultury Kazimierz.

Na sylwestrową zabawę zapraszamy także do Muzy. Tego dnia, o godzinie 19.30, odbędzie się Koncert Sylwestrowy z Batutą i Humorem. W programie przeboje godne Sylwestra.

Świętować można także w Teatrze Zagłębia. Tego dnia odbędą się dwa pokazy spektaklu "Horror szał". O godzinie 21, poza samym przedstawieniem, na widzów czeka catering, toast i program rozrywkowy w wykonaniu aktorów TZ.

Źródło: UM Sosnowiec.