Spider’s Web świętuje dziesiąte urodziny

Spider’s Web, największy niezależny serwis technologiczny w Polsce, obchodzi 14 września swoje dziesiąte urodziny.


Partnerem uroczystości jest miasto Sosnowiec, które było miejscem powstania Spider’s Web oraz wciąż jest miejscem zamieszkania założyciela serwisu, Przemysława Pająka.
- Sosnowiec to nieodzowny atrybut marki Spider’s Web. Jestem stąd, tu mieszkam przez (prawie) całe swoje życie. Czuję się silnie związany z regionem Zagłębia Dąbrowskiego, o czym wie każdy, kto mnie nieco bliżej zna. Dlatego tym bardziej dumny jestem z tego, że Partnerem 10-lecia Spider’s Web jest miasto Sosnowiec - powiedział założyciel i redaktor naczelny Spider’s Web, Przemysław Pająk.
Specjalna konferencja na temat jubileuszu 10-lecia Spider’s Web odbędzie się w piątek 14 września 2018 r. w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Wojska Polskiego 8, o godz. 16.00. Spider’s Web serdecznie zaprasza zainteresowane uczestnictwem w konferencji media o zgłoszenia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Spider’s Web zorganizował także konkurs dla swoich lokalnych czytelników, w którym główną nagrodą jest iPhone X. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 września 2018 r. o godz. 18 w sosnowieckiej Muzie. Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać się z blogerami serwisów z Grupy Spider’s Web oraz pośmiać się podczas darmowego stand-up’u.


Wstęp na imprezę jest darmowy. Zgłoszenia chęci uczestnictwa przyjmowane są pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 spiderswebplakat


Źródło: Informacja prasowa UM Sosnowiec.