Współpraca CKZiU ze środowiskiem lokalnym!

uczniowie CKZiU uczestniczyli w warsztatach, dzięki którym mogli nabyć umiejętności wykonywania zdjęć na wysokim poziomie
Uczniowie CKZiU Technikum nr 6 mieli możliwość spotkania z profesjonalnym fotografem w ramach zajęć z wiedzy o kulturze.

- Pani Joanna Dąbrowska wraz z synem Patrykiem –uczniem II p w Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu zaprezentowała rożne rodzaje fotografii, od reportażowej po kreatywną i cyfrową – przekazała inicjatorka współpracy szkoły z rodzicami-polonistka, Bożena Fulas. W jaki sposób wykorzystuje się obecnie fotografię w różnych dziedzinach życia? Jak dokumentować nasze działania, by były one środkiem wyrazu artystów? Tego młodzież mogła się dowiedzieć podczas warsztatów z zawodowym, profesjonalnym fotografem, a także w praktyczny sposób nabyć umiejętności wykonywania zdjęć na wysokim poziomie. - Jednym z kluczowych działań współczesnej szkoły powinno być dążenie do wzmocnienia roli rodziców w systemie edukacji- podkreślił Wicedyrektor CKZiU, Zbigniew Zalas.

ckziu wspolpraca
Fot. CKZiU w Sosnowcu