Weź udział w eliminacjach miejskich do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 marca
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, wzorem lat ubiegłych, organizuje już 63. edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W kolejnej edycji, która ma upamiętniać stulecie odzyskania niepodległości, mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe.

okr

Pracownicy Wydziału Kultury i Promocji Miasta oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu organizują eliminacje na szczeblu miejskim, które zostaną przeprowadzone w sobotę, 17 marca 2018 roku o godz. 10.00 w siedzibie Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej 6. Karty zgłoszeń należy dokładnie i poprawnie wypełnić oraz złożyć do dnia 9 marca do godz. 15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego, w Dziale Instruktażu i Promocji przy ulicy Teatralnej 9 (III piętro, pokój 312) lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan karty uczestnika z podpisem). Ponadto, uczestnicy eliminacji powinni wejść na stronę internetową: www.rok.katowice.pl, stworzoną przez RIK Katowice w ramach 63. OKR, by zapoznać się ze wszystkimi informacjami, dotyczącymi przebiegu poszczególnych eliminacji na szczeblu regionalnym i ważnymi komunikatami dotyczącymi terminów przesłuchań, itp. Informacji na temat eliminacji miejskich udziela Beata Szymczak pod nr tel. 32-266-43-76, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Laureaci eliminacji miejskich 63. OKR wezmą udział w eliminacjach regionalnych. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach 23-25 kwietnia od godz. 9.00 w Teatrze „Korez" w Katowicach.
Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie pod patronatem i przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.