Zjazd absolwentów „ENERGETYKA” już w tym roku

Zapisy na spotkanie potrwają do końca lutego
Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Technikum Energetycznego w Sosnowcu „ENERGETYK" zaprasza do udziału w zjeździe absolwentów.


Zjazd odbędzie się 6 października (w sobotę) 2018r. Uroczystość odbędzie się w budynku dawnego technikum, przy ul. Będzińskiej 65 w Sosnowcu, w którym obecnie mieści się Energetyczne Centrum Kultury im. Jana Kiepury. Program zjazdu przewiduje część oficjalną oraz spotkanie towarzyskie z oprawą muzyczną. Spotkanie towarzyskie odbędzie się w restauracji „Belvedere", znajdującej się w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12. Koszt uczestnictwa w zjeździe zostanie określony w terminie późniejszym. Zgłoszenia przyjmuje oraz wszelkich informacji udziela Grażyna Grzesikowska pod nr tel. 500 155 319. Można kontaktować się także przez pocztę elektroniczną, pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz rok ukończenia szkoły. Zapisy będą przyjmowane do końca lutego 2018 r. Informacje o zjeździe można znaleźć także na stronie internetowej szkoły: www.energetyk.sosnowiec.pl.