Sukces ucznia CKZiU!

Tematem pierwszej edycji konkursu grafiki komputerowej był Człowiek – twórca genialny.
Uczeń CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu - Marcel Lorek zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Wyraź to w Pixel-ACH" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.


Tematem pierwszej edycji konkursu grafiki komputerowej był Człowiek – twórca genialny. - Obecnie na języku polskim staramy się łączyć literaturę z różnymi tekstami kultury ze względu na nową formułę egzaminu. Praca mojego ucznia dotyczyła osiągnięć ludzkości w różnych dziedzinach - naukowych, technicznych, artystycznych – mówi Bożena Fulas, nauczyciel CKZiU w Sosnowcu.
-Wspieranie uzdolnień młodzieży i rozwój kreatywności to jeden z priorytetów naszej szkoły, stąd tak wiele sukcesów naszych uczniów w konkursach ogólnopolskich - podkreślił wicedyrektor CKZiU, Zbigniew Zalas.
Foto CKZiU w Sosnowcu.