Sukcesy Skandalistek!

Kolejny sukces w swojej bogatej karierze osiągnęły, na co dzień ćwiczące w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury, pod okiem Katarzyny Pilch, dziewczęta z Zespołu Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal.

skandal maj19 1


Na początku maja stanęły na podium Mistrzostw Polski Cheerleaders - Polskiego Związku Sportowego CHEERLEADINGU odbywających się w Ostrołęce, zdobywając tytuł Mistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej freestyle pom i Mistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej jazz.
Ponadto dziewczęta z zespołu rywalizowały również w duetach, zajmując wysokie miejsca. Tytuł Wicemistrza Polski Cheerleaders w kategorii seniorskiej w duetach jazzowych wywalczyły: Weronika Pilch i Aleksandra Raszewska.
Czwarte miejsce - junior duet jazz Rozalia Pieniak i Zuzanna Zdebel.
Czwarte miejsce - senior hip hop Malwina Środa i Agata Sosińska.
Piąte miejsce - senior freestyle pom Weronika Pilch i Natalia Curyło.
Piąte miejsce - senior hip hop Agnieszka Golańska i Angelika Czechowska.
Siódme miejsce - senior freestyle pom Aleksandra Raszewska i Wiktoria Nadolna.
Zespół Skandal w Miejskim Klubie im. J. Kiepury działa już od 26 lat i od tego czasu odnosi ogromne sukcesy na turniejach krajowych i zagranicznych. To również 9 kwalifikacji na mistrzostwa świata Cheerleaders do Stanów.
Tytuł Mistrza Polski to potwierdzenie solidnej pracy, wytrwałości i doskonałości dziewcząt. Od roku 2015 dziewczęta są niepokonanymi Mistrzyniami Polski Cheerleaders w kategorii freestylepom i jazz.

skandal maj19 2

Źródło i fot: Zespół Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders SKANDAL