JAKUB GRABOWSKI Z SP 13 ORAZ RADNY JAN BOSAK WYGRALI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI PIKNIKU RODZINNEGO W SP NR 13 W SOSNOWCU!

18 maja w Szkole Podstawowej nr 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Turniej Szachowy z okazji Pikniku Rodzinnego.

ts1


Wyniki w kategorii Szkół Podstawowych:
I miejsce - Jakub Grabowski
II miejsce - Alan Brola
III miejsce - Dawid Labocha
IV miejsce - Oskar Ptak
V miejsce - Oliwier Nowek.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe, a najlepsze trzy miejsca dodatkowo dyplomy wręczane przez Dyrektora SP nr 13 w Sosnowcu –Mariusza Musiała.


Wyniki zawodów w kat. OPEN przedstawiają się następująco:
I miejsce – Radny Jan Bosak
II miejsce –Dawid Kmiecik
III miejsce – Szymon Kwapień.


- Szczególne podziękowania kierujemy dla Artura Nieradzika, który ufundował nagrody dla najlepszych szachistów - podsumowują organizatorzy. Turniej odbywał się w ramach Pikniku Rodzinnego w SP nr 13 w Sosnowcu, na którym równocześnie odbywało się wiele innych atrakcji. Organizatorem turnieju była Dyrekcja SP nr 13 w Sosnowcu oraz UKS Dwójka Sosnowiec. Zawody przeprowadzili: Małgorzata Marszałek – Hałasa oraz instruktor szachowy w UKS Dwójka Sosnowiec- Adrian Eliasz .
Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych tego typu zawodach organizowanych przez UKS Dwójka Sosnowiec i SP nr 13 w Sosnowcu!

 

ts2

fot. Szkoła Podstawowa nr 13 w Sosnowcu/ UKS Dwójka Sosnowiec