Rozpoczęcie roku w Sosnowieckim Klubie Karate

w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 4 roku życia
5 września o godz. 18.00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkoleniowego w Sosnowieckim Klubie Karate przy ulicy Andersa 1A w Sosnowcu.


Zapisy na treningi rekreacyjno – sportowe trwają, - Zapraszamy serdecznie dzieci od 4 lat, młodzież oraz dorosłych – zapraszają organizatorzy.
Jak wyglądają zajęcia Karate Kyokushin dla dzieci? W początkowym okresie treningi mają charakter ogólnorozwojowy z elementami zabawy, gimnastyki korekcyjnej, karate oraz samoobrony. Są to bezpieczne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia te mają na celu ukształtowanie charakteru dziecka, dyscypliny, koncentracji, koordynacji ruchowej oraz systematyczności. Dzięki tym zdolnościom nabytym podczas treningu dzieci będą mogły odnosić sukcesy nie tylko w sporcie ale również w szkole, w przyszłej pracy czy w stosunkach ze swoimi rówieśnikami. Klub również klimatyzowaną siłownię, prowadzi zajęcia z jogi oraz samoobrony dla kobiet i mężczyzn. Co roku w wakacje oraz w okresie ferii zimowych dla członków klubu organizowane są cieszące się wielkim zainteresowaniem obozy sportowe.