Rodzinna niedziela w teatrze: Wróg instrukcja obsługi

W niedzielę, 10 lutego o godz. 11:00 Teatr Zagłębia gra spektakl "Wróg - instrukcja obsługi". To pierwszy z planowanych niedzielnych rodzinnych pokazów przedstawień dla dzieci.

WRG P2 8 3 18  M STOBIERSKI DSC0861

Fot. Maciej Stobierski


„Wróg – instrukcja obsługi” adresowany jest do widzów w wieku 10+. Po pokazie odbędą się warsztaty z aktorami.


O spektaklu:
Czy myślałeś o tym, żeby zaprzyjaźnić się ze swoim wrogiem?
Nie?
Może dlatego, że trudno nam to sobie wyobrazić? A może często jest tak, że sami budujemy w sobie postawę wrogości wobec kogoś? Wobec obcych z innych miast czy kultur, znajomych ze szkoły albo z podwórka, a może kogoś z rodziny.
-Przez dwa miesiące we współpracy z dziećmi przyglądaliśmy się temu, jak zachowujemy się w obecności wroga, co możemy zrobić, żeby się go nie bać i znaleźć z nim wspólny język. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jak bez przemocy rozbroić wroga. Tak powstała instrukcja obsługi wroga. Przekonaj się czy działa. - zapowiadają organizatorzy.


Cena biletu:
20 zł


Warsztaty po pokazie spektaklu:
Po spektaklu odbędą się warsztaty z aktorami wokół treści przedstawienia. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.
Zapisy w Biurze Obsługi Widzów: tel. 32 266 11 27 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Czas trwania warsztatów: ok. 1 godz. Udział w warsztatach jest wliczony w cenę biletu.
Zakup biletów online:
Bilety dostępne są na stronie teatru: https://www.teatrzaglebia.pl/kup-bilet?id=1220
Rezerwacja:
Biuro Obsługi Widzów, tel. 32 266 11 27 (pon-pt 8:00-15:00) / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Źródło: Informacja prasowa Teatr Zagłębia.