Zapraszamy na listopadowe Kino Kobiet 29.11.

Zaproszenia dla czytelników czekają
Kino Helios w Sosnowcu zaprasza na Kino Kobiet, które odbędzie się 29 listopada o godz. 18.30. Tym razem zobaczyć będzie można film „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta".


- Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym – zapraszają organizatorzy.
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.


Atrakcja wieczoru!
- Mamy dla Pań nie lada gratkę! Na naszej scenie, specjalnie dla Pań wystąpi Katarzyna Pakosińska artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka zapowiadają organizatorzy.
Film wieczoru: Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy, czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!
Motyw wieczoru: Motyw przewodni na listopadowym seansie z filmem „Złe mamuśki 2" to zabawna czapka!
Im dziwniej, tym lepiej! Puśćmy wodze fantazji i szaleństwa i załóżmy nietuzinkowe ciepłe zimowe czapki!
Więcej informacji TUTAJ.


UWAGA!!!
Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Kobiet, który odbędzie się w środę 29 listopada o godz. 18.30. W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją (tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194). Liczy się kolejność zgłoszeń!