Jazda bez trzymanki i scenariusza w Teatrze Zagłębia

publiczność zdecyduje o przebiegu spektaklu!
Już 1 grudnia na scenie Teatru Zagłębia niespotykane widowisko. Improwizowany spektakl komediowy projektu „Nic dwa razy", czyli przedstawienie, które powstanie na żywo, bez prób i żadnego scenariusza.
Mało tego, nigdy się nie powtórzy, a publiczność zdecyduje o jego przebiegu.


Na scenie wystąpią artyści z warszawskiego Klubu Komediowego: Michał Sufin i Bartek Młynarski oraz Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz (grający na co dzień m.in. w duetach Sufin/Młynarski oraz Kinga i Nora). Wszystko, co wydarzy się tego wieczoru, będzie przez nich zaimprowizowane - wymyślane na bieżąco, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza czy wymyślonych postaci.
Młynarski i Sufin z Teatru Improwizowanego Klancyk, grają kilka postaci jednocześnie. Przez godzinę prowadzą widzów przez fabułę pełną zaskakujących zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów Arthura Millera. Spektakl stara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie albo też i nie, a aktorzy starają się odpowiedzieć na zagadki postaci i historii, która będzie powstawać na oczach widzów. Z kolei duet Kinga i Nora grają bez scenariusza, bez przygotowanych postaci. Na żywo, z głowy, na oczach widowni i tylko we dwie.
Muzyczne tło spektaklu stworzy wyjątkowy artysta i multiinstrumentalista Paweł Szamburski, muzyk związany z warszawskim środowiskiem LadoAbc. Tworzy muzykę na polu interdyscyplinarnym – dla filmu, teatru, kina niemego, tańca współczesnego czy słuchowisk.
Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety są w cenie 25 zł.

fot. arc Klub Komediowy