Nocne Maratony Filmowe z okazji Halloween w Kinie Helios

Zaproszenia dla czytelników czekają!
Z okazji Halloween, Nocne Maratony Filmowe Helios stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat.Do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających Horrorów! Na który zestaw wystarczy Wam odwagi?


27 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów. W pierwszym zestawie pokazane zostaną cztery filmy, których jedynym celem jest ... śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek przedpremierowe: „Slumber", a po nim, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios „Redwood" i „Mroczna Pieśń". Dzieła dopełni „Krucyfiks", który zostanie pokazany chwilę po premierze. Drugi zestaw to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz „Dead Awake" i uznawany za jeden z najmocniejszych horrorów tego roku „To przychodzi po zmroku". Potem dwa kolejne, dostępne wyłącznie w kinach sieci Helios, przedpremierowe pokazy filmów „Męczennicy" i „Co się wydarzyło w Gracefield".
Pewne jest, że tak przerażająca dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?


ZESTAW 1:
Start: 27.10.2017. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2017. godz. 23.00 do rana
Zagrane zostaną:
• Slumber (Przedpremiera!)
• Krucyfiks
• Mroczna pieśń (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS
• Redwood (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS

helios hallowen1


ZESTAW 2:
Start: 27.10.2017. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2017. godz. 23.00 do rana
Zagrane zostaną:
• Dead Awake (Przedpremiera!)
• To przychodzi po zmroku
• Męczennicy (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS
• Co się wydarzyło w Gracefield (Przedpremiera!) TYLKO W HELIOS

helios hallowen2


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


UWAGA!!!
Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na Nocne Maratony Filmowe z okazji Halloween, które odbędą się w sosnowieckim Kinie Helios 27 i 31 października (dwa zestawy do wyboru).
W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją. (tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194).