Zapraszamy na październikowe Kino Kobiet do Kina Helios w Sosnowcu

Zaproszenia dla czytelników czekają!
18 października - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym zagramy zostanie film pt. „Wszyscy moi mężczyźni".


Początek seansu o godz. 18.30, ale październikowy seans i konkursy poprzedzone zostaną spotkaniem z Partnerami, którzy od godz. 17.30 będą do dyspozycji Pań w holu kina.
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
- Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru – zapraszają organizatorzy.


Film wieczoru: Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż... Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Motyw wieczoru: Motywem wieczoru w październiku będą blond włosy! Nie namawiamy wszystkich do farbowania czy kolorowania. Można przyjść w peruce lub „blond" czapce!

 

UWAGA!!!

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na październikowe Kino Kobiet.

W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją, tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194.