Sosnowiec rozpoczyna kolejny etap walki z niską emisją. W wykrywaniu zanieczyszczenia powietrza wspomoże nas dron wyposażony w aparaturę kontrolno-pomiarową.

Czytaj dalej

20-21 października na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91, odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Czytaj dalej

W najbliższy czwartek, 18 października o godz. 18.00 w auli im. Cz. Kupisiewicza, Wyższej Szkoły Humanitas odbędzie się Debata Prezydencka.

Czytaj dalej

CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska otrzymało certyfikat za udział w akcji „Lekcja dla Rodaka”.

Czytaj dalej

10 października w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu zostało nagrodzone najwyższym odznaczeniem Związku Nauczycielstwa Polskiego - Złotą Odznaką.

Czytaj dalej

Uwaga na wzmożoną aktywność oszustów, którzy chcą uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie wysyła maili do swoich klientów.

Czytaj dalej

Uchwałą Rady Miejskiej w Sosnowcu z dnia 6 sierpnia 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu, po wielomiesięcznych przygotowaniach, z dniem 1 września otrzymała imię ORŁA BIAŁEGO.

Czytaj dalej

Klub Sportowy JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec zaprasza na kolejny mecz. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 14 października o godzinie 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c.

Czytaj dalej

Zakończyły się prace przy budowie nowego pawilonu w Szpitalu Miejskim przy ul. Zegadłowicza w Sosnowcu.

Czytaj dalej