To będzie prawdziwa rewolucja dla rowerzystów i pieszych! Sosnowiecki magistrat wyłonił firmy, które za ponad 5,1 mln zł wybudują drogi rowerowe i przebudują chodniki wzdłuż ulicy Orlej, Grota Roweckiego oraz Mireckiego.

Czytaj dalej

Brak konkretnej daty rozpoczęcia remontu lub przebudowy – to najczęstsze zarzuty kierowców w sprawie informowania o utrudnieniach wynikających z prowadzonych prac. W Sosnowcu zadbano, by kierowca wiedział kiedy konkretnie utrudnienia się rozpoczną.

Czytaj dalej

15 czerwca w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu odbył się Festyn „Wakacyjna pora” zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły 29.

Czytaj dalej

4,5 mln zł będzie kosztowała budowa nowego chodnika oraz drogi rowerowej biegnącej wzdłuż ulicy Braci Mieroszewskich, od granicy z Dąbrową Górniczą aż do ronda Żołnierzy Wyklętych w Klimontowie. Firma Silesia Invest, która będzie budować drogę rowerową oraz chodnik, ma 16 miesięcy na zaprojektowanie i wykonanie zadania.

Czytaj dalej

W Urzędzie Miasta w Sosnowcu można zwiedzać wystawę zorganizowaną przez CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska: Ślady przeszłości w obiektywie.

Czytaj dalej

Dwa zespoły filmowe z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych stanęły na podium w IV edycji Regionalnego Konkursu Filmowego „Mój pomysł na film".

Czytaj dalej

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych jest organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego MasterBIT.

Czytaj dalej

„Co nam duszy w gra? Paleta uczuć i emocji” – to motyw przewodni XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne spojrzenie”.

Czytaj dalej

5 czerwca w murach CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego: Ślady przeszłości w obiektywie.

Czytaj dalej

Budowanie i zarządzanie zespołem, przywództwo i liderstwo, motywacja i rozwiązywanie konfliktów oraz wyróżnienie się w pełnej konkurencji i coraz bardziej wymagającej przestrzeni social media – to tematy wiodące tegorocznej, V jubileuszowej edycji Kongresu Praktyków Biznesu, który wraz z towarzyszącymi jej Targami Pracy odbędzie się 12 czerwca w Wyższej Szkole Humanitas (wstęp wolny).

Czytaj dalej