Koncert charytatywny dla hospicjum

Napisane przez SK
na 02 listopad 2017

prawdziwie muzyczna uczta
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu zaprasza na koncert charytatywny „Artystycznie dla Hospicjum", który odbędzie się 14 listopada w Sali Koncertowej „Muza" w Sosnowcu. Będzie to prawdziwie muzyczna uczta: mieszanka utworów popowych, jazzowych i musicalowych.

- Planując zeszłoroczne artystyczne spotkanie, wiedzieliśmy, że nie będzie to jednorazowa sprawa. Hospicjum ciągle potrzebuje wsparcia, dlatego w tym roku również zagramy - wyjaśnia Elżbieta Skiba - Posikata, dyrektorka OPP nr 1.
Na scenie zaśpiewają m.in. Anna i Kinga Gurgul, zwyciężczynie programu TVN „Aplauz, Aplauz", finaliści festiwalu „World song", Happy Choir Skłodowska, zespół I „to się ceni", przyjaciele Ogniska, a także jego absolwenci i wychowankowie, którzy zdobywali i zdobywają szereg nagród podczas festiwali muzycznych. Goście koncertu będą mieli okazję także wziąć udział w licytacji obrazów, które zostały nagrodzone w XV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie". Można kupić także plastyczne cegiełki w cenie 10 zł.

- Wierzymy, że muzyka i wspaniali ludzie czynią cuda. Nasz koncert to nie tylko wyjątkowe muzyczne widowisko, ale także okazja do uwrażliwienia i integracji naszej lokalnej społeczności. Do zobaczenia w „Muzie" - zaprasza Elżbieta Posikata. Bezpłatne wejściówki można rezerwować na stronie OPP nr 1: http://www.opp1.sosnowiec.ehost.pl/index.php/wydarzenia
Koncert rozpocznie się o godz. 17.00.